PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144}

Piąty element

The Fifth Element
7,4 308 734
oceny
7,4 10 1 308734
6,8 28
ocen krytyków
Piąty element
powrót do forum filmu Piąty element

Film z lat młodości pokolenia 80. Młodsze pokolenie wychowane na pokemonach może już nie zrozumieć piękna tego filmu

ocenił(a) film na 9
lilu80

Zgadzam się z Tobą w pełni. Film niepowtarzalny kompletnie nie zrozumiały dla NIEKTÓRYCH amatorów współczesnej SF

ocenił(a) film na 8
nailo1

No czasem współczesna SF to i owo też potraf pokazać , ale "Piąty Element" przeszedł już do klasyki gatunku.

ocenił(a) film na 9
nightgale

Tak, tak nie mówię, że cała współczesna SF jest do d... Ja chętnie np. w tym roku wybiorę się na Atlas Chmur mam wrażenie, że film będzie niesamowicie dobry :-)

ocenił(a) film na 10
lilu80

Tak oglądam i muszę to z siebie wyrzucić - tłumaczenie lektora fatalne! Pierwsze lepsze napisy tłumaczone ze słuchu są lepsze.
A film oczywiście uwielbiam.

ocenił(a) film na 10
Brian_6

Ja się teoretycznie wychowałam na pokemonach ( też nie były wcale takie złe ),a ten film jest dla mnie jednym z ważniejszych, które obejrzałam :>

ocenił(a) film na 10
lilu80

Ja jestem z 92, a jednak kocham ten film. Oglądałem dzisiaj i obejrzę w niedzielę bo to jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones