PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144}

Piąty element

The Fifth Element
7,4 308 734
oceny
7,4 10 1 308734
6,8 28
ocen krytyków
Piąty element
powrót do forum filmu Piąty element

Nuda Nuda i jescze raz nuda. Nie wiem ale jakoś nie trawie tego filmu. Denne dialogi nieładnie
zrobiony świat nic ciekawego. Ten film mnie niestety wogóle nie wciągnął :(

Mateusz5438

Czytając Twój komentarz zastanawiam się czy my aby na pewno oglądaliśmy ten sam film ;)
Oglądałem go setki razy i jakoś mi się nigdy nie znudził, choć znam go już na pamięć.

ocenił(a) film na 3
Njk87

ogólnie nie podobało mi sie w jaki sposób świat w tym filmie zrobiony. Moim zdaniem nieładnie nie wiem może dziwny jestem :P jedyne co mi się podobało w ty filmie była gra aktorska ;) po prostu ten film to nie moje klimaty jak komuś się film podobał to szanuje to i nie przeszkadzam

ocenił(a) film na 10
Mateusz5438

Tak jak kolega Njk87, znam ten film prawie na blache i moim zdaniem jest świetny. Świat przeniesiony w chmury, bo na dole promieniowanie, turystyczne loty kosmiczne, mieszkania, bronie, agencje, Bruce, Mila i przezabawny Chris. Rewela. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić, to czemu zło atakuje co 5k lat...

ocenił(a) film na 7
grzechu1x

Pewnie jacyś rodzice Żniwiarzy (ME1-2-3) ;)

ocenił(a) film na 5
grzechu1x

Jeszcze przerysowany Oldman :D

ocenił(a) film na 7
Mateusz5438

Też mi się nie podobał, strasznie przynudzał mnie ten film. Jak dla mnie wyjątkowo bezsensowny i infantylny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones